Hakan Plastik

Hızla gelişen teknoloji ve insanoğlunun hep daha iyiye yönelme dürtüsü dünya üzerinde yeni pazarlar, yeni ihtiyaçlar ve yeni talepler oluşturmuş, yapı ve inşaat sektörü içindeki oyuncular bu taleplere göre arz hareketlerini şekillendirmeye başlamıştır.

Hakan Plastik, bu noktadan yola çıkarak, plastik boru ve boru sistemleri üretimi konusunda, Dünya’dan gelen talepleri, oluşan trendleri ve teknolojinin gittiği noktayı mercek altına almaktadır. Tüm bu verilerin doğrultusunda, küresel oyuncu kimliği ile hareket ederek, ihracatta yeni pazarlar ve yeni fırsatlar yaratma kabiliyetini geliştirmiş, üretimden gelen gücünü küresel rekabet avantajına çevirerek değeri milyon dolarlar ile ifade edilen dünya plastik boru ve boru sistemleri endüstrisinde sürdürülebilir bir büyüme elde etmiştir.

Kaliteye verdiğimiz önem ve bu alanda gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, bugün bize güven olarak geri dönmekte ve Hakan Plastik ürünleri, Avrupa, Asya, Afrika ve Ortadoğu’da sayısız projede güvenle kullanılmaktadır.

90’lı yıllarda 3 ülke ile başladığı ihracat yolculuğuna bugün 67 ülke ile devam eden Hakan Plastik, Avrupa’nın öncü plastik boru ve boru sistemleri üreticisi olarak, rekabetçi, yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile değer yaratmaya ve daha büyük başarılara ulaşma tutkusu ile büyümeye devam edecektir.