Klasvan Su Armatürleri

1999 yılında KLASVAN KLAPE VANA ARMATÜRLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla kurulmuş olan firma, 10 yıllık bilgi ve birikim sayesinde banyo ve mutfak armatür ve muslukları üretiminde faaliyet göstermektedir.

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli kendini geliştiren Türkiye' nin her tarafına yayılmış pazarlama ve sevkiyat ağıyla çağdaş teknolojinin uygulandığı modern makine parkı ile üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar titizlikle uygulanan kalite kontrolü, AR-GE araştırma ve geliştirme departmanı ile her zaman kendi dalında daha iyiyi üretme hedefi ve uzman deneyimli kadrosuyla ( ISO-9001 2000 ) kalite belgesine sahip olan firma, bu Kalite Güvence Sistemi'nin şartları doğrultusunda üretimini sürdürmekte ve kullanıcılara daha iyi hizmet vermektedir.

Sürekli hedefleri doğrultusunda gelişmeye devam eden firma; banyo ve mutfak armatür ve muslukları, su küresel vanaları, doğalgaz vanaları, klape ve çekvalf gruplarıyla satışını yaptığımız geniş ürün yelpazesini artırmayı sürdürmektedir.