FAF Vana A.Ş.

“Tasarımdan Ürüne Kalite” sloganıyla 1986 yılında yola çıkan FAF Vana, uzun yılların getirdiği satış ve pazarlama deneyiminin ardından Ankara Ostim sanayi bölgesinde ilk olarak küresel vana üretimine başlamıştır. FAF Vana, bugün 11.000 m2 toplam ve 5.500 m2 kapalı alana sahip Ankara Kazan ilçesinde bulunan fabrikasında üretime devam etmektedir.

Ürettiği kelebek vana, glob vana, küresel vana, kompansatör, çekvalf, pislik tutucu, pirinç ürünler ve özel imalatlarla FAF Vana, sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmekle birlikte sağlamlığıyla, kalitesiyle, sağladığı güven ve istikrarla sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir. Bu ürünler su, buhar, gaz, petrol ve atık su endüstrisinin her alanında kullanılabilmektedir.

Firmanın Ankara’da faaliyetlerini sürdüren merkez ofisinde yönetim birimiyle birlikte yurtiçi ve yurtdışı satış, muhasebe ve tanıtım birimleri bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul ofisindeki satış ekibi ve lojistik merkeziyle FAF Vana, ticari faaliyetlerini yaygın şekilde sürdürmektedir.

Ürünlerini 40’tan fazla ülkeye ihraç eden FAF Vana, uluslararası çalışma disiplinini ve kurumsal iş ahlakını tüm faaliyetlerine yansıtmayı ilke edinmiş ve yerel sektörü gelişmeye zorlayan itici güç haline gelmiştir. İhracat yapılan ülkelerin sayısındaki artış, her yıl büyüyen dış ticaret hacmi ve dünyanın her bölgesinde sürekli artan bilinirliğiyle FAF, artık uluslararası alanda adından sıkça söz ettiren bir firma konumundadır.

Sınırsız müşteri memnuniyetinin hedeflendiği kalite yolculuğuna teknoloji ve Ar-Ge odaklı devam eden FAF Vana,

  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası,
  • CE İşareti, PED
  • (AB Basınç Ekipmanları Direktifi) Uygunluğu,
  • GOST Rusya Kalite Belgesi
  • API 6D Monogram Yetki Belgesi
  • TSE sertifikalarıyla kalitesini belgelemiştir.